Ateşböceği Dizisi

3587
Ateşböceği Dizisi

ateşböceği dizisi,ateşböceği dizi oyuncuları,ateşböceği nerede çekiliyor
Mia Yapım’ın yapımcılığını yapmış olduğu yeni bir sıra projesi ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Barış Yöş’ün yönetmen koltuğunda oturduğu, Ebru Hacıoğlu’nun senaristliğini yazdığı Ateş Böceği adlı dizinin çekimleri geçtiğimiz günlerde başlamış bulunuyor. Dizinin başrolünde Gülperi Özdemir ve Seçkin Özdemir yer alıyor. Seda Güven ve Çağrı Çıtanaklı benzeri adların de rol alacağı yeni sıra yakında yıldız tv ekranlarında başlıyor.
Ateş Böceği Konusu
Yakışıklı genç bir avukat olan idealleri üstünden heyeti bir yaşamı olan Barış Buka kısaca (Seçkin Özdemir) yaşamının en cokzor davasıyla karşı karşıya kalır. Sevinç dolu yaşam enerjisi asla bitmeyen taksi sürücüsü Aslı Eğilmez’le kısaca (Nilay Deniz)’le yöntemleri kesişir. Hayatta yaşamadığı asla bir şey kalmadığına inanan Barış hayatına sürpriz bir biçimde giren Aslı’yla yeni bir maceraya atılır ve asla bilmediği bir dünyanın kapılarını ardına kadar açar.

Ateş Böceği Dizisi Oyuncuları
Seçkin Özdemir (Barış Buka)
25 Ağustos 1981 İstanbul doğumlu başarıya ulaşmış oyuncu Kocaeli Üniversitesi ekonomi kısmı mezunudur. 1.81 uzunlukta ve 66 kilodadır. Red Fm ismindeki radyo kanalında program sunuculuğu yapmıştır. Al Yazmalım, Muhteşem Yüzyıl, Bir Aşk Hikayesi, Günahkar ve Acı Aşk benzeri dizilerde rol almıştır.

aşk ve mavi sulh kimdir gerçek ismi
Nilay Deniz (Aslı Eğilmez)
3 Mayıs 1993 Aydın doğumlu genç oyuncu Güneşi Beklerken dizisiyle hepimiz yönünden tanınmıştır. 1.72 boyunda, 50 kiloda olan Nilay Deniz’in saç rengi kumraldır. Oyunculuk hayatına ilk adımı Behzat Ç dizisiyle atmıştır. Daha sonrasında 20 Dakika ve Aşk Yeniden benzeri dizilerde de rol bulmuştur.
ateş haşeresi nilay deniz kimdir
Seda Güven (İlayda Taş)
28 Ağustos 1984 Balıkesir doğumlu güzel oyuncu Marmara Üniversitesi Tekstil tasarım kısmı mezunudur. Ekmek Teknesi adlı diziyle oyunculuk hayatına giriş yapmıştır. Fatmagül’ün Suçu Ne, Kurt Seyit ve Şura benzeri dizilerde rol almıştır. 1.68 uzunlukta ve 51 kiloda olan oyuncu Keremcem ile evlidir.

aşk haşeresi leyla kimdir gerçek ismi
Çağrı Çıtanak (Teo)
1990 Hatay doğumlu genç oyuncu Ülker Hanım Eller reklamlarıyla tanınmaya başlamıştır. 1.78 uzunlukta ve 74 kiloda olan oyuncu fit fiziğiyle de dikkatleri çekmektedir. Babam Sınıfta Kaldı, Benim İçin Üzülme, Kayıp Şehir, Suskunlar, Kavak Yelleri, Küçük Sırlar, Asi ve Tatlı İntikam benzeri dizilerde rol almıştır.
aşk haşeresi davet çıtanak kimdir
Derya Alabora (Cahide Pars)
19 Ağustos 1959 İstanbul doğumlu oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Salkım Hanımın Taneleri, Masumiyet ve Adem’in Trenleri benzeri ödüllü filmlerde rol bulmuştur. Küçük Hanımefendi, Çıplak Gerçek ve Acil Aşk Aranıyor benzeri dizilerde rol almıştır.
ateş haşeresi derya alabora kimdir

Belma Canciğer (Handan Pars)
16 Aralık 1972 Bursa doğumlu oyuncu Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro kısmı mezunudur. Yahşi Cazibe dizisinde Makbule karakteriyle tanınmıştır.
ateş haşeresi belma canciğer kimdir
Umut Yiğit Vanlı (Hakan Şeker)
4 Mayıs 1989 Adana doğumlu yakışıklı oyuncu 1.85 uzunlukta ve 80 kilodadır. Boğa burcu olan oyuncu Müjdar Gezen Sanat Merkezi’nde eğitimini tamamlamıştır. Beyaz Gelincik, Annem, Acı Aşk ve O Hayat Benim benzeri dizilerde rol bulmuştur.
ateş haşeresi ümit yiğit vanlı kimdir
Durul Bazan (Metin Eğilmez)
20 Eylül 1972 İstanbul doğumlu oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro kısmı mezunudur. Türkler Çıldırmış Olmalı, G.D.O Karakedi, Eyvah Eyvah 3, Analı Oğullu ve Yedi Güzel Adam benzeri projelerde yer almıştır.

ateş haşeresi durul bazan kimdir
Berkay Tulumbacı (Barbaros Gürkan)
8 Haziran 1991 Kıbrıs doğumlu oyuncu 1.78 uzunlukta ve 72 kilodadır. Sakarya Fırat ve Kara Ekmek dizilerinde yer almıştır.
ateş haşeresi berkay tulumbacı kimdir
Alicia Kapudağ (Arzu Eğilmez)
1990 doğumlu genç ve güzel oyuncu Eğlendirme Dairesi, Hayat Yokuşu, Cinayet ve Küçük Ağa benzeri dizilerde rol almıştır.
ateş haşeresi alicia kapudağ kimdir

Şebnem Dilligil (Neşe Eğilmez)
1 Ocak 1960 Ankara doğumlu oyuncu Ankara Devlet Konservatuarı Yüksek Bölümünü tamamlamıştır. Geniş Aile, Kuzey Güney, Karadayı ve Yılanların Öcü benzeri dizilerde rol almıştır.
ateş haşeresi şebnem dilligil kimdir
Gözde Çığacı (Gül Gürkan)
ateş haşeresi gül kimdir
Çiğdem Aygün (Sıdıka)

Aslı Samat (Şirin)

Lal Tayra Bahar (Çiçek Eğilmez)
ateş haşeresi tayra bahar kimdir
Ateş Böceği Dizisi Fragmanı