2017 Mobilya Dekorasyonları

2712
2017 Mobilya dekorasyonu
Mobilya Dekorasyonunda 2017

Ev dekorasyonu oldukça önemli bir konudur. Kişiliğinizi ortaya koyup, ruh halinizi dinlendiren kendinizi rahat ve güvende hissettiğiniz eviniz; karakterinize uygun olmayan şekilde dekore edildiğinde kendinizi huzursuz ettiğiniz, dinlenip rahat hissedemediğiniz bir ortam haline dönüşecektir.

Zaman ilerledikçe ev mobilyalarında trendler konforlu ve pratik eşyalara dönmeye başlamıştır. 2017’de mobilya dekorasyonu; huzur verici ferah bir eve sahip olmanız açısından renklerde uyuma da önem verildi.

2017’de Dekorasyonda kullanılan Renkler Göz Alacak

2017 Mobilya Dekorasyonunda pastel renkler hâkim olmakta. Kahverengi gibi koyu renkler yerine ışıltılı ve renkli göze çarpan renkler; bordo, koyu mavi ve bütün tonları, gece mavisi, koyu yeşil ve bütün tonlar, kiremit renkleri gibi pastel renk tonları kullanılacaktır. Tamamlayıcı renk olarak  yine beyaz, ebrular ve krem renkleri kullanılacak. Country mobilya tarzı bu sene de gündemdedir. Zeminde beyaz gri gibi tonlar tercih edilirken, eski avizeler bu sene dekorasyonda yerini tekrar almaya başlamıştır.

Pişmiş tuğla ve taştan yapılan güzel süsler ver eşyalar; dekorasyonda bu sene yine ön plana çıkmaya başladı. Rustik dekorasyon eskiden olduğu gibi 2017’de de yine hit yapacak.

Mutfak Dekorasyonu

Country Tarzı mutfakta da bu sene de hakimiyetini hüküm sürmekte. Mutfak mobilyası da renkli pastel tonlar ağırlıkta. Duvarlarda kiri belli etmeyecek, temizlemesi kolay, buhara dayanıklı renkler ve materyaller kullanılmakta. Mobilya kapakları ve mobilyalarda ise pastel rengarenk bir esmekte.