Bebeklerin zekasını daha erken  geliştirmek mümkün

1916
cocuk-bebek-egitim-seti
cocuk-bebek-egitim-seti

Çocukların zeka gelişiminde kalıtım kadar çevresel faktörlerin de büyük önemi var. Çocuğunuzu doğru zamanda doğru bilgiyle buluşturmak, yeni beceriler edinmesini sağlamak çocukların zeka gelişimine önemli bir katkı sağlıyor. Çocuğunuzun gelişiminde önemli dönemleri dikkate alarak, hangi ayda neler öğrenmesi gerektiğini, çocuğunuzun gelişimine uygun olarak hangi becerilerini geliştirebileceğinizi bilerek çocuğuzun eğitimine katkı sağlamanız gerekiyor.

Çocuğuzun eğitimine ne kadar erken yaşta başlarsanız, onun zekasını doğru ve yeteneklerine uygun şekilde geliştirebilirsiniz. Henüz küçük bir bebekken sizin ses tonunuzdan, yüzünüzün değişiminden duygularınızı anlayabilen bebeğinizin beyninin öğrenmeye ne kadar açık ve büyük bir potansiyele sahip olduğunu görebilirsiniz. Bu sebeple en erken şekilde, bebeğinizin eğitim ve gelişimine destek olmanız, onun geleceğinin daha doğru şekillenmesine yardımcı olacaktır. Bebeğinizin zekasına en erken şekilde katı sağlamak da bebeğinizin aylık gelişimine uygun olarak destek olmaktan geçiyor. Çocuklarının eğitim ve gelişiminde en büyük destekçileri olan anne ve babalarında bir destekçisi var.

Türkiye’nin ilk ve tek interaktif bebekler ve çocuklar için hazırlanan çocuk eğitim ve gelişim seti “Adım Adım” içerdiği özel kitaplar, oyun malzemeleri, yaratıcılığını ve hayal gücünü geliştiren hikayeler ve aktivite önerileriyle ebeveynlere çocuklarının eğitiminde önemli bir yol haritası çiziyor. Çocukların eğitimine erken yaşta başlamak isteyen ailelerin tercihi olan Adım Adım’ı Türkiye’nin önde gelen pedagog ve psikologları hazırladı. Aile ile olan iletişimi kuvvetlendiren, çocukların eğitiminde önemli rol oynayan eğitim setleri duygusal-sosyal, motor, dil ve zihinsel gelişimde büyük bir pay sahibi. Bebeklerin gelişiminde, çocuk eğitimine en büyük yardımcı olan oyunları eğitim ile birleştirerek faydalanacağınız eğitim setleri çocuğunuz ile kaliteli vakit geçirmenizde en büyük destekçiniz olacak. Birlikte geçirdiğiniz zamanların bebeğinizin eğitim ve gelişimine yardımcı olması, anne ve babaların katıkısı ile çocukların bir birey olma yolundaki adımlarının artık bir destekçisi var: Adım Adım Büyüyoruz. Bebeğinizin ayına uygun seti ile her ay bebeğinizin aylık gelişimine uygun kitaplar, oyun malzemeleri ile ebeveynlere rehber içerikler eşliğinde bebeğinizin eğitimine destek olmak çok hem eğlenceli hem de eğitici…