Modern Koltuk Modelleri

2896
Modern koltuk modelleri
Modern koltuk modelleri

Evlerinizde yaratacağınız sade ve düzenli  dekorasyonları; iç huzurunuzu da yansıtacaktır. Modern tasarımlarda içinizi açacak renk ve tonlar kullanmanız; ev dekorasyonunuz da uygulayacağınız ilk detay olacaktır.

Modern koltuk  modelleri metalik renk tonları ile fütüristik bir hava kazanır. Bunun yanı sıra yastık ve yemek odası modelleri metalik tonlar ya da direk metaller kullanabilirsiniz. Rustik masa ve sandalyeler bunun için oldukça uygundur.

Modern oturma odası modelleri uygulamasında tablolar ya da antika desenli motifler kullanarak sanatsal bir hava yaratmanız da mümkün olmaktadır. Koltuklarınız ve odanızın hem sizin için hem de misafirleriniz için konforu önemlidir. Koltuklarınızın rahat olmasına; çok yönlü kullanılabilirliğine dikkat etmeniz gerekmektedir.

Oturma odası modelleri çağdaş hatta farklı bir fütüristik ya da uzak çağına ait farklı bir estetik kazandırmak için metalik renk seçiminde bulunmanız, yastık masa ve sehpa örtülerinizde metalik renkler kullanmanız oturma odası dekorasyonuna uzay çağı girişi katacaktır. Taban renkleri açık tonlarda kullanmanız yatak odası modelleri ya da oturma odanızı ferah ve aydınlık yapacaktır. Odalarınızın dekorasyonunda kullanacağınız neon renkler de mobilya modelleri modern bir hava eklemesi yapacaktır..

Evinizin dekorasyonunda kalıplaşmış çizgilerden çıkarak tamamen kendinize özgü çılgınlıklarla bulunabilirsiniz. Duvarlarda, sehpa yada masa üstlerinde veya minderlerde kullanacağınız neon çizgiler ve neon renkler; rustik ya da metal aksesuarlarla birleşerek farklı çizgiler yakalamanıza neden olacaktır. Her yerde görülebilecek kalıplaşmış modelleri uygulamak yerine kendi tasarım ve kendi modelleriniz sihirli dokunuşlarla yaratabilirsiniz.

Duvar boyanızla farklı çizgiler kullanabilirsiniz. Odanızın bütün duvarlarını aynı renk boyası kullanmak ya da duvar kağıdı yapmak yerine. Bir duvara yada duvarlara farklı renkler uygulayabilirsiniz. Duvar renklerinde bronz hatta neon renkler bile kullanabilirsiniz. Kendi çizginizi kendiniz yaratın. Hayallerinizi özgür bırakın. Kendi yuvanızı hazırlayın.