Hair Wrap Nasıl Takılır?

3680
Çanta Modelleri 2016

Hair Wrap Saç İpi son yılların en gözde saç takıları içinde bohem ve salaş bir hava yaratan benzer vakitte da hippi bir görünüm elde eden saç ipleri içinde gelmektedir. Farklılık yaratmak arzu edenler ve biçim sahibi olmak arzu edenler bu güzel saç ipi modellerini kullanarak saçlarına ayrıcalıklı bir renk katabilirler.
Hair wrap saç aksesuarı türlü renklerden, takılardan yapılabilir. Aynı vakitte bunu Hair wrap bağlama için birazcık informasyon sahibi olmanız gerekmektedir.
Hair Wrap Saç İpi Modelleri, hair wrap, saç ipi, hair wrap resimli, Hair Wrap yapımı, hair wrap iyi mi takılır, hair wrap modelleri
Hair Wrap Nasıl Takılır?

Öncelikle saçlarınıza takacağınız hair wrap iplerini dilediğiniz renklerde ayarlamalısınız. İpler üstünde ufak aksesuarlar, boncuklar ve pullar isteğe nazaran hazırlanabilir. Daha sonrasında saçlarınıza takacağınız yerden bir tutam saç alın bu hair wrap ile saç altına güzel bir düğüm atın. Daha sonrasında ipleri saçlarınıza teker teker sarmaya başlayın. İplerin arasına istediğiniz biçimde takıları sıkıştırabilirsiniz. Saçlarınıza burgu biçiminde ipleri sarın en son bölümde ise saçlarınız haricinde bir bölüm daha sarın ve uç bölümünü düğüm yaparak yapıştırıcı ile yapıştırın. Saçtan birazcık daha uzun yapmamızın sebebi ise daha sonrasında bu bölümü keserek saçımızdan bu aksesuarı çıkarabilir.
Hair wrap yıkamak hakkında ise düzgüsel saçlarınıza davrandığınız biçimde onada davranabilirsiniz. Banyoda ya da duşta çıkarmanıza gerek yok.